Yurtiçi Kargo Entegrasyonu

Yurtiçi Kargo Entegrasyonu ile Pazaryerleri ve Sitenizden gelen siparişlerinizi kendi kargo anlaşmanızla entegre ederek gönderebilirsiniz.
...

Yurtiçi Kargo Ne İşe Yarar?

Pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi Yurtiçi Kargo anlaşmanız ile gönderebilir ve Siparişlerinizin kargo barkodlarını toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz.

Payer ile Yurtiçi Kargo Entegrasyonu

Payer - Yurtiçi Kargo entegrasyonu ile E-ticaret siteniz ve pazaryeri mağazalarınızdan gelen siparişlerinizi, kargo entegrasyonumuzu kullanarak tek tuşla ve topluca anlaşmanız olan kargo şubenize iletebilirsiniz. Kargo entegrasyonu sayesinde kargo şubesinde yapılan işlemler, Payer tarafından otomatik olarak yapılmış olur. Payer'den yazdıracağınız, oluşan kargo kodu sayesinde şubede ikinci bir yazdırma işlemi olmaz ve kargolarınız gecikmez. Oluşan kargo gönderi kodu, kargolarınız teslim alındığında Payer tarafından siparişin geldiği pazaryeri / e-ticaret sitesi panellerinize otomatik yansır. Böylece gönderileri, müşterileriniz kolaylıkla takip edebilir. Kargo entegrasyonu ile gönderilerinizi, birçok pazaryerinin kendi kargo fiyatlandırmaları yerine kendi anlaşma fiyatlarınızla yapmış olursunuz.