Netsis ERP Çözümleri
Payer ile Netsis ERP Çözümleri

Logo Netsis ürün grubu, her sektörden her ölçekte işletmenin yapısına uyarlanabilen ve insan kaynaklarından muhasebeye, kaynakların yönetiminden tedarik sürecine tüm iş süreçlerini kolaylaştıran bir paket programdır. Payer ile Logo Netsis ERP ürün grubunun entegrasyonu sayesinde, tek bir platform üzerinden farklı pazaryerlerinde satışa sunduğunuz tüm ürünlerinizin e-ticaret süreçlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti vb. popüler pazaryerleri ile entegre olan PAYER; kullanmış olduğunuz Logo Netsis ERP uygulamanızda kayıtlı olan ürünlerinizi ve satış kanallarınızı tek noktada toplayarak stoklarınızı kontrol altında tutabilmenizi destekler. Entegre olduğunuz tüm pazaryerleri ve e-ticaret siteleri dışında fiziksel mağazalarınızda gerçekleşen satışlarınızı da bu kanal aracılığıyla sürdürerek stoklarınızı anlık ve doğru tutabilirsiniz.

  • Logo Netsis ERP uygulamanızda kayıtlı olan ürünlerinizi PAYER’e aktarabilir ve buradan ilgili pazaryerlerinde satışa açabilirsiniz.

  • Pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi PAYER’den Logo Netsis ERP uygulamanıza çekebilirsiniz.

  • Çift taraflı sağlanan entegrasyon ile PAYER’den aktarılan siparişlerinizi Logo Netsis ERP ürününüzde e-fatura veya e-arşiv olarak faturalandırarak, sipariş durumunu değiştirebilirsiniz.

  • Pazaryerinde satışa açacağınız ürünler için fiyat güncellemesi yapabilirsiniz.

  • Teslimatını gerçekleştireceğiniz ürünler için PAYER üzerinden kargo fişi yazdırabilirsiniz.

PAYER Pazaryeri Entegrasyonu, kullanımı kolay arayüzü ve fonksiyonel yapısı ile Logo Netsis ERP kullanıcıların pazaryeri entegrasyonlarında yaşadıkları güncel sorunları gideriyor.