Logo İşbaşı Entegrasyonu

Logo İşbaşı entegrasonu ile Tüm e-ticaret ve pazaryeri platformlarınızda ki ürün ve siparişlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.
...

Logo İşbaşı Ne İşe Yarar?

Pazaryerlerinden ve E-Ticaret sitelerinizden gelen siparişleriniz Logo İşbaşı'na aktarılır. Siparişleriniz için E-Fatura & E-Arşiv faturalarınızı Logo İşbaşı üzerinden oluşturabilirsiniz.

Payer ile Logo İşbaşı Entegrasyonu

Payer - Logo İşbaşı entegrasyonu ile Muhasebe programınız, E-ticaret siteniz ve Pazaryerlerindeki mağazalarınız çift taraflı entegre olur. Logo muhasebe programınızda ki ürünleriniz periyodik olarak Payer tarafından kontrol edilerek stok ve fiyatlarda ki değişiklikler tüm pazaryeri mağazalarınıza otomatik yansır. E-ticaret siteniz veya pazaryeri mağazalarınızdan gelen siparişleriniz otomatik olarak muhasebe programınıza cari kart açılarak işlenir. Böylece muhasebe programınıza Payer tarafından işlenen siparişleri topluca faturalandırabilirsiniz. Entegrasyon çift taraflı olarak çalışmaktadır. Muhasebe programınıza yeni gireceğiniz ve e-ticaret platformlarında satışa çıkmasını istediğiniz ürünler varyantları / seçenekleri ile beraber Payer’e gelir. Payer üzerinden diğer bilgileri tamamlanarak tüm platformlara listelenmesi ve güncel kalması sağlanır.