Logo ERP Çözümleri
Payer ile Logo ERP Çözümleri

Payer ile Logo ERP ürün grubunun entegrasyonu sayesinde, tek bir platform üzerinden farklı pazaryerlerinde satışa sunduğunuz tüm ürünlerinizin e-ticaret süreçlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti, N11 vb. popüler pazaryerleri ile entegre olan PAYER; kullanmış olduğunuz Logo ERP uygulamanızda kayıtlı olan ürünlerinizi ve satış kanallarınızı tek noktada toplayarak stoklarınızı kontrol altında tutabilmenizi destekler. Entegre olduğunuz tüm pazaryerleri ve e-ticaret siteleri dışında fiziksel mağazalarınızda gerçekleşen satışlarınızı da bu kanal aracılığıyla sürdürerek stoklarınızı anlık ve doğru tutabilirsiniz.

  • Logo ERP uygulamanızda kayıtlı olan ürünlerinizi PAYER’e aktarabilir ve buradan ilgili pazaryerlerinde satışa açabilirsiniz.

  • Pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi PAYER’den Logo ERP uygulamanıza çekebilirsiniz.

  • Çift taraflı sağlanan entegrasyon ile PAYER’den aktarılan siparişlerinizi Logo ERP ürününüzde e-fatura veya e-arşiv olarak faturalandırarak, sipariş durumunu değiştirebilirsiniz.

  • Pazaryerinde satışa açacağınız ürünler için fiyat güncellemesi yapabilirsiniz.

  • Teslimatını gerçekleştireceğiniz ürünler için PAYER üzerinden kargo fişi yazdırabilirsiniz.

PAYER Pazaryeri Entegrasyonu, kullanımı kolay arayüzü ve fonksiyonel yapısı ile Logo ERP kullanıcıların pazaryeri entegrasyonlarında yaşadıkları güncel sorunları gideriyor.