HepsiBurada Entegrasyonu

Hepsiburada Entegrasyonu ile Anlık Ürün Girişi, Ürün Takibi, Sipariş Listeleme işlemlerinizi Tek Panelden yönetebilirsiniz.
...

HepsiBurada Ne İşe Yarar?

Ürün yükleme süreçlerinizi tek bir panel üzerinden daha kolay bir şekilde yapılmasını sağlar. Ürünlerinizin kategori eşitlemelerini yaparak Hepsiburada'ya toplu ürün yüklemesi yapabilirsiniz.

Payer ile HepsiBurada Entegrasyonu

Payer - Hepsiburada entegrasyonu ile Hepsiburada mağazanıza toplu ve kolayca ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip anında fatura kesebilirsiniz. Hepsiburada mağazanız ile Ticimax, Ideasoft, Opencart, Shopify, WooCommerce, WİX ve daha bir çok altyapıdaki e-ticaret sitenizi tüm pazar yerlerine ve muhasebe programınıza bağlayabilirsiniz. Kullandığınız bir muhasebe programı var ise (Logo İşbaşı, Paraşüt, Trendyol E-Faturam,Gib E-Arşiv, N11 E-Faturam) Hepsiburada üzerinden gelen siparişleriniz ve cari kartlarınız, Payer tarafından muhasebe programınıza otomatik olarak işlenir. Talebiniz doğrultusunda, platformunda bu özelliği sağlaması kaydıyla kendi anlaşmalı olduğunuz kargo firmanız ile (Yurtiçi, MNG, Aras, UPS, Sürat) entegrasyon yapılarak gönderi kodlarınız kargo entegrasyonlarımız ile Entegra tarafından kaydedilir, bu kod siparişin geldiği platforma otomatik olarak geri beslenir.