Payer Bir Başka!

Payer ile pazaryerlerindeki ürünlerinizi getirerek ya da hızlı ürün yükleme yolu ile bütün platformlarda aynı anda yayınlayın.
Tanımlamalarınızı
Anında Yapın!

Marka, kategori ve özel alan tanımlamalarınızı yapabilir; döviz kurlarını anlık güncelleyebilirsiniz.

Hemen şimdi ücretsiz deneyin!
Dropshipping Aktarımı

Droshippingten alınmış olan XML dokümanlarının uyumluluğu konusunda PAYER uzmanları ile görüşerek, ürünlerini Payer'e aktarabilir, entegre oldukları pazaryerlerinde satışa sunabilirler.

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryerlerinden almış olduğunuz entegrasyon için gerekli bilgilerle entegrasyonu başlatın. Ürünleriniz ve siparişleriniz için gerekli işlemleri tek bir panelden yönetin.

Kargo Entegrasyonu

Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasından entegrasyon için gerekli olan bilgileri alarak Payer'de entegrasyonu başlatın. Siparişleriniz için ilgili kargo firmasıyla süreci yönetin.

E-Arşiv

Faturanızın elektronik ortamda oluşturarak, elektronik ortamda muhafazası, ibrazı ve raporlamasını sağlayabilirsiniz.

Muhasebe ve Ödeme Takibi

Yapmış olduğunuz satışların pazaryeri komisyon kesintisi, kargo kesintisi gibi kontrolleri ve analizleri otomatik yapılır.

Tek Tuşla Fatura

Tüm satış platformlarınızdan gelen siparişlerinizi görebilir ve siparişlerinizi tek tuşla faturalandırabilirsiniz.

Anlık Güncelleme

Payer ile tüm ürünleriniz anlık güncellenmektedir. Herhangi bir platformdan gelen siparişiniz anlık olarak yansır ve stoğu güncellenir.

E-Ticaret Entegrasyonu

E-Ticaret siteniz için entegrasyonu başlatarak, sitenizde tanımlı olan ürünleriniz ve siparişlerinizi Payer'den yönetin.

Ek Modül Entegrasyonu

Özellikle kuyumcu müşterilerimiz için kullanılan PusulaNET ile entegrasyonunuzu gerçekleştirebilir ürünlerinizi satışa çıkarabilirsiniz.

Pazaryerleri yada kendi e-ticaret siteniz üzerinden satış yapıyor musunuz ?

Ücretsiz hesabınızı hemen oluşturun!

Hemen Ücretsiz Dene